Zasłużona porażka młodzików

W sparingowym meczu młodzików, Ślęza Wrocław przegrała z FC Wrocław Academy 1:3

Mecz rozpoczął się o godz.10 i była to chyba zdecydowanie za wczesna pora dla naszych młodzików, którzy przez dwie pierwsze tercje (grano 3×25 minut) sprawiali wrażenie zaspanych. Goście prezentowali się za to bardzo dobrze, dłużej utrzymywali się przy piłce i raz za razem stwarzali sytuacje podbramkowe. To, że przez 50 minut zdobyli tylko jedną bramkę, wynikało z tego, że czasami brakowało im szczęścia, albo też znakomicie interweniował Oliwer Mszyca. Dopiero w ostatniej części mecz stał się bardziej wyrównany, a żółto-czerwoni przypomnieli sobie, że też potrafią strzelać. Do wyrównania doprowadził pieknym uderzeniem z dystansu Tomasz Raputa. Po kilku minutach było już jednak 1:3 i mimo, że obie ekipy miały jeszcze swoje okazje do zbobycia gola, rezultat już się nie zmienił, a zespół FC Wrocław Academy odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo.

ŚLĘZA WROCŁAW – FC WROCŁAW ACADEMY 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)