Brawo Ola, brawo Julka

Aleksandra Kucharska i Julia Pawlak zadebiutowały w oficjalnym meczu reprezentacji Dolnego Śląska U16

Na naszej stronie informowaliśmy już wcześniej o konsultacjach kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, na które zapraszane były piłkarki Ślęzy Wrocław. Dziś z satysfakcją możemy poinformować, że dwie z nich – Julia Pawlak i Aleksandra Kucharska – zadebiutowały w oficjalnym meczu reprezentacji naszego regionu.

W Żarach odbył się towarzyski mecz drużyn U16 pomiędzy Dolnym Śląskiem i aktualnym Mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej – Wielkopolską. Zazwyczaj w konfrontacjach tych zespołów górą była Wielkopolska. Tym razem mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2, a mocno do takiego rezultatu przyczyniły się dziewczyny z naszego klubu. Ola rozpoczęła to spotkanie w wyjściowej jedenastce, a Julka pojawiła się na boisku w 26 min. Do przerwy dolnoślazaczki przegrywały 0:2, ale na początku drugiej połowy kontaktową bramkę zdobyła Julka, dając tym samym sygnał do ataku dla kadry naszego województwa.

Z informacji jakie do nas dotarły, obie nasze piłkarki zaprezentowały się bardzo dobrze. Pozostaje nam zatem im pogratulować i życzyć zadomowienia się w reprezentacji regionu. Brawo Ola, brawo Julka.