CLJ U17 – Osłabiona Ślęza nie podołała w Radomiu

W rozegranym w Radomiu meczu 4. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław przegrała z miejscową Sportową Czwórką 0:3.

Trener Paweł Arciszewski – Przegraliśmy mecz, który powinniśmy wygrać. Oddaliśmy ogrom strzałów na bramkę przeciwnika z których tak naprawdę żaden nie stworzył większego zagrożenia. Nasz przeciwnik w 1 połowie oddał jeden celny strzał na naszą bramkę – z rzutu karnego. W drugiej połowie mecz się wyrównał, ale drugą bramkę strzeliliśmy sobie sami gdy Julka Brzezińska przypadkowo wbiła piłkę do własnej bramki. Trzecia stracona bramka to konsekwencja błędów w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Nie można nam odmówić zaangażowania, ale za to nikt punktów nam nie przyzna. Musimy w końcu wziąć się w garść aby zagrać wreszcie mecz na miarę swoich możliwości.

Od red. Dodajmy jeszcze, że w zespole Ślęzy nie zagrały powołane do reprezentacji Polski U15, Małgorzata Rogus i Ada Butwicka, a także kontuzjowana Alicja Kuriata. Brak tych dziewczyn, to bardzo duże osłabienie naszej drużyny.

SPORTOWA CZWÓRKA RADOM – ŚLĘZA WROCŁAW 3:0 (1:0)

Ślęza – Gazda, Król, Brzezińska, N.Zonenberg (45′ Jurak), J.Zonenberg, Hanyż (62′ Sadłowska), Piętoń (85’ Guzek), Munzadi (45’ Jakubowska) Piekarska, Orzechowska, Gąsiorek