Bardzo dobry turniej orliczek

W Centrum Piłkarskim Ślęzy Wrocław – Kłokoczyce, rozegrany został pierwszy turniej w ramach Dolnośląskiej Ligi Orliczek.

Trener Aleksandra Malinowska – W dniu dzisiejszym zainaugurowałyśmy sezon turniejem Dolnośląskiej Ligi Orliczek. W tym sezonie najstarszym rocznikiem który może występować jest rocznik 2010. Do gry, poza naszym zespołem zgłosiły się drużyny: APN Talent Trzebnica, WKS Śląsk Wrocław, Femgol Lubin oraz MKS Polonia Świdnica. Dzisiaj rozegrałyśmy 3 spotkania (nie przyjechała drużyna z Trzebnicy) w systemie 2×10 minut. W pierwszych dwóch meczach zdecydowanie przeważałyśmy, ale mimo wysokiego wyniku, widoczny był brak skuteczności, a nasze uderzenia często wpadały w ręce bramkarek. Ostatni mecz przyniósł ogromne emocje, zarówno dla zawodniczek jak i zgromadzonych kibiców. Do ostatnich minut przegrywałyśmy 0:2 z zespołem ze Świdnicy, ale waleczność, ambicja i determinacja naszej drużyny pozwoliła nam zremisować ten mecz 2:2. Jestem bardzo zadowolona z dziewczyn, realizowały cele postawione przed meczem i pokazały się z bardzo dobrej strony.

Ślęza Wrocław – Femgol Lubin 11:0 (Dembowska x3, Gorczyca x4, Szala x2, Andruschak x2)
Ślęza Wrocław – WKS Śląsk Wrocław 8:0 (Dembowska x3, Gorczyca x2, Żabiuk, samobójcza)
Ślęza Wrocław – MKS Polonia Świdnica 2:2 (Gorczyca, samobójcza)

Już po oficjalnych meczach, Ślęza jeszcze raz zagrała z Polonią Świdnica, tym razem towarzysko. Nasz zespół przegrał to spotkanie 1:3.

Szala, Augustynowicz, Andruschak, Korniak, Dembowska, Gorczyca, Domagała, Żabiuk, Lorek,

Zdjęcia z turnieju dostępne są w galerii.