Grały zespoły orlików Ślęzy

W sobotę i niedzielę mecze rozgrywały zespoły Ślęzy Wrocław (rocznik 2011).

 

Trener Marcin Szczepankiewicz – W niedzielę na własnym obiekcie graliśmy z dwoma zespołami PSV Łódź. Jesteśmy zadowoleni z postawy chłopców. Chłopcy byli oceniani przez nas jak zawsze w zakresie fundamentów indywidualnych i zespołowych, nad którymi pracowaliśmy w poprzednim mikrocyklu. 100 minut ciągłej gry, pokazało dużo dobrych decyzji i ciekawych rozwiązań, ale też uświadomiło chłopcom nad czym jeszcze muszą szczególnie pracować. W tym meczu było widać już zdecydowanie lepszą koncentrację zarówno w ofensywie, jak i defensywie. Po raz kolejny wsparcie swoim kolegom z boiska, dali kontuzjowani chłopcy, którzy nie mogli grać, ale pokazali, że są z drużyną.

Ślęza I – Franek, Filip T., Kosma, Adas K., Patryk M., Sebastian, Bartek, Matthew, Janek Sz. oraz gościnnie Janek K. (2012)
Ślęza II – Samuel, Adaś. Z., Marcel, Tristan, Bartek W., Kamil, Maciek i Olek

Trener Mateusz Grabowski – W sobotę 9 października część chłopców grupy orlik 2011b, wzięło udział w turnieju organizowanym przez DolZPN na stadionie przy ul. Wróblewskiego. Chłopcy rozegrali łącznie 4. spotkania z Prestige Football Academy, Olympic Wrocław, Piast Żerniki i GKS Mirków. 6 boisk dla trzech grup zagwarantowało sprawny przebieg turnieju, bez dłuższych przerw między meczami, natomiast zróżnicowany poziom zespołów pozwolił tylko na około 30 minut „efektywnej” gry dla naszych chłopców, spośród których na wyróżnienie zasługuje Grzegorz Rewoliński, Patryk Gientkowski i Michał Kabała którzy poprawnie realizowali założenia przed meczowe.

Ślęza – Grzegorz Rewoliński, Michał Kabała, Patryk Gientkowski, Filip Sikorski, Igor Tandereszczak, Artur Maciaszek, Miłosz Kraus, Piotr Żygadło, Bartek Hirowski – 1