II WLJM (U17) – Juniorzy młodsi udanie rozpoczęli sezon

W meczu 1. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych (U17), Ślęza Wrocław wygrała z Parasolem Wrocław 4:1.

Trener Daniel Drozd – Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg meczu. Po naszej bramce strzelonej w 13 sekundzie tak naprawdę przez kilka minut tylko mieliśmy przewagę a dalsza część pierwszej połowy to szybkie oddawanie piłki rywalom, dużo nerwów i szarpanej gry, a ostatecznie remis do przerwy. Cieszy na pewno to, że mimo ciężkich momentów byliśmy w stanie wykorzystać kolejne okazje, które stworzyliśmy i mecz dla nas nie skończył się w pierwszej połowie, tylko całe 90minut pracowaliśmy na efekt końcowy. Brawo za postawę dla każdego kto dzisiaj się zaprezentował, bo poradziliśmy sobie w mocno okrojonym składzie, bez wielu podstawowych zawodników, którzy wypadli przez kontuzję lub mieli inne priorytety wakacyjne niż pierwszy mecz ligowy.

ŚLĘZA WROCŁAW – PARASOL WROCŁAW 4:1 (1:1)