Juniorzy mł. gromią Ostrovię

W sparingowym meczu juniorów ml. Ślęza Wrocław wygrała z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. 7:1

Juniorzy mł. Ślęzy poprawili sobie i nam humory po ostatnim, przegranym w kiepskim stylu meczu z Polonią- Stalą Świdnica. W starciu z zespołem z Wielkopolski dominowali przez całe spotkanie. Już w 19 sekundzie bliski otwarcia wyniku był Dominik Szoma. Wtedy mu się jeszcze nie udało, ale poprawił się w 3 min. gdy po podaniu Piotra Walczyka, umieścił piłkę w siatce. W kolejnych minutach trwał napór Ślęzy, ale mimo wielu sytuacji, przed przerwą udało się  jeszcze strzelić tylko  jedną bramke, po pięknym uderzeniu z dystansu Szomy. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Dominacja żółto-czerwonych była bardzo wyraźna. Worek z bramkami szerzej rozwiązał sie w 64 minucie. Goście zdobyli honorową bramkę w samej końcówce, gdy wyraźnie już rozluźnieni gospodarze, praktycznie nie przeszkodzili im w przeprowadzeniu zakończonej celnym trafieniem akcji.

ŚLĘZA WROCŁAW – OSTROVIA 1909 OSTRÓW WLKP. 7:1 (2:0)