Trampkarze wyraźnie lepsi od Ostrovii

W sparingowym meczu trampkarzy, Ślęza Mitbau Wrocław wygrała z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp. 6:2.

Goście otworzyli wynik tego spotkania. Z każdą kolejną minutą zaczeła się zarysowywać przewaga Ślęzy. Nasi trampkarze przejęli inicjatywę i kontrolowali przebieg wydarzeń boiskowych. Jeszcze w pierwszej tercji (grano 3×30 minut) nie tylko odrobili straty, ale też objęli prowadzenie. W drugiej odsłonie przewaga wrocławian była już bardzo wyraźna, a jej odzwierciedleniem były kolejne bramki, a niektóre z nich były przedniej urody.

ŚLĘZA MITBAU WROCŁAW – OSTROVIA 1909 OSTROW WLKP 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)