Komplet zwycięstw trampkarzy

Znakomitą sobotę mają za sobą zespoły trampkarzy Ślęzy Wrocław, które w komplecie odniosły zwycięstwa.

3. kolejka I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA WROCŁAW – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 4:2 (1:0)

1:0 Baczul 38′
1:1 Rudkowski 57′
2:1 Ciszek 65′
3:1 Berezowski-Barton 66′
4:1 Góral 68′
4:2 Rydlikowski 74′

Ślęza – Bałd, Wawrzyniak, Głuchowski, Bielak, Raputa, Baczul, Sokołowski, Stępniewski, Góral, Bednarski, Ciszek oraz Pawelczyk, Roszak, Dudzik, Włodek, Berezowski-Barton, Wróbel, Bojakowski

Początek tego meczu, a praktycznie cała jego pierwsza połowa, nie dawała zbytnich nadziei, że ten mecz może się dla nas skończyć pozytywnie. Przed długie minuty, to jeleniogórzanie prezentowali się lepiej i mieli kilka znakomitych okazji (m.in. uderzenie w poprzeczkę), by zdobyć gole. Tymczasem gola zdobyła Ślęza, po znakomitym uderzeniu z dystansu Mateusza Baczula. Po zmianie stron gra żółto-czerwonych zaczęła wyglądać troszkę lepiej, choć w 47 min. goście w jednej akcji zmarnowali dwie „setki” a utracie bramek świetnymi interwencjami zapobiegł Szymon Bałd. Przyjezdni dopięli swego w 57 min. gdy do wyrównania doprowadził Alan Rudkowski. Z naszej strony dwóch znakomitych okazji nie potrafił zamienić na gole Marcel Bojakowski. Mecz rozstrzygnął się w zasadzie między 65 a 68 minutą. W tym krótkim czasie Ślęza strzeliła 3 bramki i praktycznie zamknęła mecz.

3. kolejka III Okręgowej Ligi Trampkarzy

SOKÓŁ SMOLEC – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:5 (1:3)

2:5 Małek (Łysakowski) 75′

Ślęza II – Bukowski, Fuchs, Such, Kotlarz, Graczyk, Kasprzak, Czapulak, Małek, Waliś, Dziakowicz, Juszkiewicz oraz Kasprzykowski, Adamczyk, Mazur, Bondarewicz, Czternasty, Łysakowski, Stozozhuchuk

Trener Wojciech Małek – Dziś rozegraliśmy dobre spotkanie na bardzo trudnym boisku. Murawa była bardzo grząska, a w niektórych częściach stały „oczka wodne”. W tych warunkach lepiej sobie radziliśmy niż gospodarze. Mieliśmy przewagę, zwłaszcza w drugiej połowie, w której większość czasu spędziliśmy na połowie przeciwnika. Brawo drużyna.

3. kolejka IV Okręgowej Ligi Trampkarzy

ŚLĘZA III WROCŁAW – OLYMPIC III WROCŁAW 3:0 (2:0)

1:0 Haraszczuk 33′
2:0 Haraszczuk 40′
3:0 Cedro 62′

Ślęza III – Siudakiewicz, Cedro, Gajewczyk, Chowański, Dąbrowski, Śniegoń, Haraszczuk, Kołodziej, Banasiak, Ksiązek, QWłodarski oraz Traczyk, Kuśmierz, Kondracki, Chmarzyński

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu odniosła Ślęza III. Gra naszej drużyny mogła się podobać przede wszystkim w pierwszej połowie. Już w 5 min. Dawid Haraszczuk obił poprzeczkę, a chwilę później, Olivier Kołodziej przegrał pojedynek z bramkarzem. Na pierwszego gola czekaliśmy do 33 min. Strzelił go głową Haraszczuk po dośrodkowaniu Mikołaja Włodarskiego z rzutu rożnego.tuż przed przerwą z rzutu wolnego Haraszczuk podwyższył prowadzenie 1KS-u. W drugiej połowie mniej już było płynnej gry, za to więcej chaosu. Okazji do strzelenia kolejnych bramek jednak nie brakowało, a najlepszych nie wykorzystali Kołodziej i Maksymilian Banasiak. Końcowych rezultat ustalił w 62 min. Marcel Cedro, przy asyście Borysa Chowańskiego.