Mini Koszykówka U13 – MOS Ślęza wygrywa w meczu na szczycie

Zespół MOS Ślęzy I Wrocław wygrał w Polkowicach, w ramach rozgrywek Mini Koszykówki U13, z miejscowym MKS-em 45:30

W Polkowicach stanęły naprzeciw siebie dwa niepokonane dotąd zespoły w rozgrywkach Mini Koszykówki U13. Początek meczu należał do polkowiczanek, które wygrały pierwszą kwartę 15:8. W drugiej odsłonie wrocławianki zaczęły odrabiać straty, zmniejszając je przed przerwą do zaledwie 1 pkt. Po wznowieniu gry mecz się wyrównał, a o jego rozstrzygnięciu zadecydowała ostatnia kwarta. W niej młode koszykarki MOS Ślęzy zagrały koncertowo, dzięki czemu zwyciężyły wyraźnie i jako jedyne zachowały miano niepokonanych w rozgrywkach.

Z zespołem MKS-u mierzyła się też druga drużyna MOS Ślęza, która mimo ambitnej postawy przegrała bardzo wysoko.

MKS POLKOWICE – MOS ŚLĘZA I WROCŁAW 30:45 (15:8, 6:12, 8:10, 1:15)

MKS POLKOWICE – MOS INPOL PAPIER ŚLĘZA II WROCŁAW 82:10 (24:6, 23:0, 17:2, 18:2)