MP U18 – Na zakończenie turnieju pogrom pieczętujący awans

W ostatnim dniu rozgrywanego w Nowym Sączu turnieju ćwierćfinałowego MP U18, zespół MOS Elektrotim Ślęza Wrocław wygrał z MKS-em Konin 82:43.

Po horrorach w piątek i sobotę i zapewnieniu już sobie 1. miejsca, w niedzielę już na pełnym luzie wrocławianki rozgromiły najsłabszą w zawodach ekipę z Konina. Tylko w pierwszej kwarcie było to wyrównane spotkanie, a w pozostałych przewaga MOS Ślęzy była miażdżąca. W meczu tym trenerzy dali też pograć dziewczynom, które we wcześniejszych spotkaniach nie weszły na parkiet, a mniej minut niż zwykle spędziły na nim liderki zespołu.

Oprócz 1. miejsca w turnieju, nasze koszykarki otrzymały też nagrody indywidualne :