Niezła niedziela w ligach młodzików

Niedziela w ligach młodzików, to zwycięstwo dziewczyn, oraz remis i porażka chłopaków.

11. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

JEDENASTKA KĄTY WR. – ŚLĘZA III WROCŁAW 7:0 (3:0)

Ślęza III – Bis, Śniegoń, Waniek, Woźniak, Bukowski, Parchatko, Kabała, Madej, Błach

Trener Wojciech Czwartos – Nasi chłopcy zebrali dziś sporo doświadczenia grając przeciwko starszej i silniejszej drużynie. Naszym najlepszym zawodnikiem był dziś bramkarz Marcel Bis, co może dużo mówić o przebiegu spotkania. Dopóki mieliśmy siły, ambitnie walczyliśmy, pod koniec meczu jeden z naszych zawodników musiał zejść z boiska z urazem, przez co kończyliśmy mecz w ośmiu, ponieważ nie mieliśmy dzisiaj żadnego rezerwowego.

11. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA IV WROCŁAW – ORZEŁ JELCZ-LASKOWICE 2:2

Bramki – Pawlicki, Mosiołek

Ślęza – Haleszczuk, Wawrowski, Maciaszek, Piątek, Sołtyszczak, Hełdak, Kierzkowski, Olszewski, Hirowski oraz Pawlicki, Mosiołek, Begdarashvili, J.Okonowski, M.Okonowski

Trener Natalia Szews – Mecz godny oglądania i cieszący oko kibiców obu zespołów. Bardzo fajnie kreowaliśmy grę. Chłopcy mieli zadania indywidualne, które miały mieć przełożenie na dobrą grę zespołową i złożyć się na piękną całość. Uważam, że tak właśnie było. Na koniec ligi, 11 czerwca, mamy zamiar uraczyć kibiców emocjami i zakończyć hucznie sezon.

9. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

PARASOL V WROCŁAW – ŚLĘZA VII WROCŁAW (dziewczyny) 1:7 (1:2)

Bramki – Ziembińska 3, Fetter 2, Łatkowska, Kwilecka

Ślęza VII – Łukaszek, Lisowska, Marynowicz, Hotała, Szot, Kwilecka, Łatkowska, Ziembińska, Fetter, Brzezińska

Trener Zuzanna Frączkiewicz – Druga część drużyny Trampkarek rozegrała mecz w ramach Okręgowej Ligi Młodzika. Od pierwszego gwizdka pokazujemy swoją dominację zarówno w elementach technicznych jak i taktycznych. Mimo to w naszej grze pojawił się chaos i na przerwę schodzimy wygrywając 2:1. W drugiej połowie przeciwnicy opadli z sił, a dziewczyny skutecznie to wykorzystywały strzelając 5 bramek. W dobrych humorach kończymy weekend, jednocześnie jesteśmy gotowi na dalszą pracę na treningach.