Dwa oblicza juniorów młodszych

W sparingowym meczu zespół juniorów młodszych Ślęzy Wrocław przegrał z ekipą juniorów starszych GKS-u Kobierzyce 3:4.

Po serii zwycięstw, tym razem nasza drużyna poczuła gorycz porażki, choć wcale to spotkanie niekorzystnym rezultatem zakończyć się nie musiało. Wpływ na końcowy wynik miała kiepska w wykonaniu żółto-czerwonych pierwsza, wysoko przegrana połowa. Być może wpływ na taką postawę drużyny miał fakt, że grupa grających w tej odsłonie zawodników, miała już w nogach spotkanie rozegrane w zespole juniorów starszych z czwartoligowym GKS-em Mirków.
Po przerwie i dokonanych przez trenera Pawła Ulatowskiego zmianach, Ślęza prezentowała się już zdecydowanie lepiej, będąc w tej części meczu zespołem zdecydowanie lepszym. Wszystkich strat nie udało się jednak odrobić, choć sytuacji by tak się stało nie brakowało.

ŚLĘZA WROCŁAW (juniorzy mł.) – GKS KOBIERZYCE (juniorzy st.) 3:4 (0:3)