Obozowe sparingi żeńskich zespołów Ślęzy

Przebywające na obozie w Nowej Rudzie żeńskie zespoły Ślęzy Wrocław rozegrały mecze sparingowe.

Trener Gustaw Sadowski – Mecz wyrównany z lekką przewagą gospodarzy. Staraliśmy się realizować założenia w defensywie i dłuższymi fragmentami nam to wychodziło. Bramki stracone po błędach indywidualnych.

PIAST NOWA RUDA (trampkarze) – ŚLĘZA WROCŁAW (juniorki U17) 3:0

Ślęza – Skład: Osowiecka, Szewczyk, Frączkiewicz, Janik, Gąsiorek, Testowana, Gaber, Kruk, Dobies, Tyza, Matłosz, Ciesielska.

Trener Damian Burtowski – W czwartym dniu obozu w Nowej Rudzie nasze trampkarki oraz kilka młodziczek zagrały sparing z seniorską drużyną GKS Zagłębie Wałbrzych, które występuje w 3 lidze kobiet.
Od pierwszych minut narzuciliśmy swoje tempo i styl gry, a owocem tego była bramka strzelona już w 3 minucie przez Natalię Witkowską (2007). Przez cały mecz dominowaliśmy i realizowaliśmy założone celne zarówno dla całego zespołu jak i każdej zawodniczki z osobna.
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu spotkania, a przede wszystkim z tego jakie doświadczenie z tego meczu wyciągną dziewczyny.
Dla kilku dziewczyn był to debiut na pełnowymiarowym boisku i pierwszy mecz w systemie 11v11, najmłodsza zawodniczka reprezentująca dzisiaj barwy Ślęzy została urodzona w 2008 roku.
Serdecznie dziękujemy sympatycznej drużynie z Wałbrzycha. Widać, że drużyna się rozwija i nabiera doświadczenia. W porównaniu do tego co widzieliśmy w lidze kilka miesięcy temu, a teraz to możemy powiedzieć jedynie – brawo, super robota!

ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH (III liga) – ŚLĘZA WROCŁAW (trampkarki/młodziczki) 0:5

Bramki:Lewicka 3, Witkowska, Półrolniczak

Ślęza – Półrolniczak, Lewicka, Mikos, Druks, Ambroży, W.Gąsiorek, Czajkowska, W. Kruk, Guzek, Witkowska (2007), Musiałowska (2007) , Wilk (2007), Butwicka (2008)

foto – facebook Karol Ulatowski