Orliczki zwycięsko zainaugurowały rozgrywki DLO

Ślęza Wrocław z kompletem zwycięstw zwyciężyła w rozegranym w Pęgowie, pierwszym turnieju w ramach rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Orliczek.

Relacja trener Aleksandry Malinowskiej – Zacznę od tego, że mimo, że do ligi zgłosiło się 6. zespołów, w Pęgowie pojawiły się tylko 4 – Bielawianka Bielawa, Talent Trzebnica, FemGol Lubin oraz my. Niestety ogranicza to czas gry naszym zawodniczkom, a formuła turniejowa została utworzona właśnie po to, aby jadąc na turniej, każda z dziewczyn mogła spędzić dużo minut na boisku. Na szczęście po konsultacji z innymi trenerami wydłużyliśmy czas meczów i graliśmy 2×13 minut. Przechodząc do samej gry dziewczyn – tworzyłyśmy sobie wiele sytuacji bramkowych, które w wielu przypadkach kończyły się golem. Gorzej wygląda nasza gra w obronie, nad czym musimy ciężko popracować. Dziękuję zawodniczkom za zaangażowanie a przeciwnikom za możliwość rozegrania spotkań i zdobycia przez dziewczyny kolejnych doświadczeń.

Ślęza Wrocław – Femgol Lubin 10:3
Bramki: Piotrowska x4, Dembowska x3, Kwilecka x2, Bernatowicz K. x1

Ślęza Wrocław – UKS Bielawianka Bielawa 16:3
Bramki: Piotrowska x6, Kwilecka x3, Dembowska x4, Łatkowska x2, Domagała x1

Ślęza Wrocław – APN Talent Trzebnica 6:3
Bramki: Piotrowska x3, Dembowska x2, Kwilecka x1

Kadra: Aleksandra Kwilecka, Sandra Piotrowska, Olivia Mason, Iga Kawa, Sandra Bernatowicz, Kinga Bernatowicz, Vanessa Łatkowska, Małgorzata Demska, Maja Korniak, Alicja Gorczyca, Natasza Domagała, Martyna Dembowska