Jak co roku, Ślęza obecna będzie na turnieju w Kravaře (Czechy)

Od soboty do niedzieli (24/25 sierpnia) w czeskiej miejscowości Kravaře, odbędzie się 7. edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej „Moravskoslezský CUP 2019”.

 
Od wielu już lat zespoły Ślęzy biorą udział w tym znakomicie zorganizowanym turnieju. Nie mogło zatem zabraknąć żółto-czerwonych w jego siódmej edycji, przeznaczonej dla młodych piłkarzy urodzonych w roku 2011 i młodszych. Podobnie jak w poprzednich zawodach, tak i w tych udział weźmie 20 zespołów. Tym razem reprezentowane będą cztery państwa (Czechy, Słowacja, Bułgaria i Polska). W sobotę rozegrane zostaną spotkania grupowe, a zajęte w nich miejsca zadecydują, o jakie lokaty poszczególne drużyny rywalizować będą w niedzielę. Na uczestników turnieju jak zwykle czekają atrakcyjne nagrody.

Ślęza grać będzie w grupie A, a z racji tego, że wiemy, że na te zawody wybierają się też rodzice, prezentujemy harmonogram sobotnich spotkań naszej drużyny.

godz.09:40 Ślęza – AS TRENČÍN (Słowacja)
godz.10:20 Ślęza – MFK KRAVAŘE (Czechy)
godz.11:00 Ślęza – FK LUVCHETA SOFIA (Bułgaria)
godz.11:40 Ślęza – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ (Słowacja)
godz.13:00 Ślęza – MFK VÍTKOVICE (Czechy)
godz.13:40 Ślęza – SLAVIA OPAVA (Czechy)
godz.14:40 Ślęza – MFK SKALICA (Słowacja)
godz.15:40 Ślęza – AC SPARTA PRAHA (Czechy)
godz.16:40 Ślęza – UNIA RACIBÓRZ

Trener Marcin Dłużniak na ten turniej zabiera dziesięciu swoich podopiecznych, a są to – Krzysiek Wojnarski, Adam Kocowski, Maks Paszkiewicz, Tristan Kłodnicki, Ksawery Urycki, Michał Jurasz, Michał Łukomski, Radek Wojciak, Filip Szpila i Kuba Banasiński.