Ślęza U10 zagra w topowym turnieju w niemieckim Oberhausen

W sobotę i niedzielę (20/21 października) drużyna Ślęzy Wrocław U10 uczestniczyć będzie w 7 Międzynarodowym Turnieju U10-Centro-Oberhausen CUP 2018, który odbędzie się Oberhausen (Niemcy).

 

60. zespołów z 8. państw (Niemcy, Dania, Szwecja, Anglia, Holandia, Belgia, Czechy, Polska), a wśród nich takie marki jak Hertha Berlin, Schalke 04 Gelsenkirchen, Bayer 04 Leverkusen, 1. FC Köln, Werder Brema, Wolverhampthon Wanderers, Hannover 96, VfL Wolfsburg, Borussia Dortmund, Bayern Monachium, Middlesbrough i FC Kopenhaga, uczestniczyć będą w tym ogromnym turnieju. Nam jest szczególnie miło, że w tych cieszących się dużą renomą zawodach, po raz pierwszy zaprezentuje się zespół Ślęzy Wrocław.

Drużyny zostały podzielone na 12 grup. Ślęza trafiła do grupy 2. w której za przeciwników mieć będzie niemieckie zespoły – Fortuna Köln, FC Schöneberg i Bayer 04 Leverkusen oraz szwedzką drużynę Brommapojkarna Stockholm. Lokaty w grupie zadecydują o tym, o jakie miejsca w niedzielę rywalizować będą poszczególne zespoły.

Na turnieju zespół Ślęzy reprezentować będą – Cyprian Bukowski, Iwo Czyczerski, Szymon Wiśniowski, Mateusz Kubis, Kuba Koniszewski, Wiktor Małek, Wojtek Zakrzewski, Adrian Miszewski, Szymon Graczyk, Jan Dziatłowski, Kuba Kotlarz, Borys Drobysz. Trenerem 1KS-u jest Kacper Gawlak.

Naszym młodym piłkarzom życzymy powodzenia, a przede wszystkim przeżycia wspaniałej piłkarskiej przygody.

Dziękujemy organizacji Pro Turnieje za możliwość wyjazdu na tak renomowany turniej. Również chcemy podziękować firmom: Centrowent s.c., SPM s.c., Grafen Polska sp. z o.o. za pomoc w organizacji wyjazdu.