Udany sparing Ślęzy U16

W sparingowym meczu juniorów młodszych Ślęza II Wrocław wygrała z FC Wrocław Academy II 3:2.

Trener Łukasz Anklewicz – Dobry mecz w naszym wykonaniu, a szczególnie pierwsza połowa, jeżeli chodzi o działania w ataku. Tworzyliśmy dużo sytuacji i graliśmy z dużym luzem,  trochę gorzej wyglądaliśmy jeżeli chodzi o działania w obronie i przeciwnik też miał swoje sytuację.  Druga połowa ze wskazaniem na gości, ale cały mecz wygrywamy z rywalem, który w 2. ostatnich meczach nas pokonywał.  Dobry prognostyk przed ligą, a za tydzień próba generalna.

ŚLĘZA II WROCŁAW (U16) – FC WROCŁAW ACADEMY II (U17) 3:2 (3:1)

1:0 Chmielewski
2:0 Berezowski-Barton