VIII OLM (gr.1) – Chłopcy rocznika 2009 z pierwszym zwycięstwem w lidze młodzików

W meczu 10. kolejki rozgrywek VIII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1) Ślęza IV Wrocław wygrała z Olympicem VII Wrocław 3:1

Po raz trzeci w tym sezonie zdarzyło się, że w zastępstwie regularnie występującej w tych rozgrywkach drużyny dziewcząt, zastąpili je chłopcy z rocznika 2009. W poprzednich spotkaniach, choć spisywali się bardzo dobrze, nie udało im się zdobyć punktów. Dziś za to sprawili oni nam i sobie dużo radości, odnosząc pierwsze zwycięstwo w kategorii wiekowej,w której występują rywale o dwa lata starsi.

Trener Kacper Gawlak – Dzisiaj chłopaki z rocznika 2009 doczekali się swojego pierwszego zwycięstwa w lidze. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana o czym świadczy wynik 1:1. Na drugą połowę chłopcy wyszli z dużo większym zaangażowaniem i od razu przełożyło się to na naszą grę. To nasz zespół był dłużej przy piłce a po jej stracie starali się od razu ją odbierać. Dobra gra w drugiej połowie przełożyła się na końcowy wynik 3:1. Gratulacje dla chłopaków.

OLYMPIC VII WROCŁAW – ŚLĘZA IV WROCŁAW 1:3 (1:1)