I WLJM – Porażka z WKS-em

W zaległym meczu 23. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z WKS-em Śląskiem Wrocław 5:2.

Trener Łukasz Anklewicz – Bardzo słaba 1 połowa w naszym wykonaniu, po której przegrywamy 2:0. Druga połowa zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, ale dalej nie ustrzegamy się błędów w defensywie, co wykorzystuje przeciwnik.  Szkoda sytuacji w końcówce, gdzie mieliśmy znakomitą sytuacje przy wyniku 4:2 i była szansa na odrobienie strat i doprowadzenie do remisu. Bramkę na 5:2 tracimy w doliczonym czasie gry stawiając wszystko na jedną kartę.

WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 5:2 (2:0)