WLJM – Przegrane derby

W rozegranym w środę zaległym meczu 4. kolejki II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z Parasolem Wrocław 0:2

Trener Daniel Drozd – Mecz, który od początku mógł wybijać zawodników obu drużyn z rytmu przez brak sędziów i przez opóźnienie rozpoczęcia. Mimo to w pierwszej połowie dużo sytuacji stwarzaliśmy na połowie przeciwnika. Zdobyliśmy bramkę, niestety po spalonym. Druga połowa dość chaotyczna w dwie strony. Tracimy bramkę po stałym fragmencie i dalej zaczyna się nasza bardziej otwarta, ale też nerwowa gra co daje przeciwnikom coraz więcej okazji do kontr, a jedną z nich w końcówce wykorzystują.

PARASOL WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:0

Ślęza – Wencel, Żugaj, Łazarewicz, Pietrzyk, Dimitradis, Staniec, Grec, Malczyk, M.Sikora, Machała, Jasiczek  oraz Pass, Ziglewski, Walczyk, Rękas, Mleczak, Wolny, Walerowicz