WLJM U16 – Wygrał zespół lepszy

W meczu 7. kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16, Ślęza Wrocław przegrała z Parasolem Wrocław 0:4.

Kolejnej porażki doznała drużyna Ślęzy U16. W dzisiejszym starciu wygrał zespół lepszy, zwłaszcza w drugiej połowie, a takim był Parasol. Goście bardzo szybko, bo już w 6 min. objęli prowadzenie. Do końca pierwszej odsłony na boisku nie działo się już za wiele, a sytuacji podbramkowych stworzonych przez obydwie drużyny było jak na lekarstwo. Tuż po zmianie stron po niezłej akcji Michał Majewski uderzył niecelnie z ostrego kąta, ale mieliśmy nadzieję, że i w kolejnych minutach Ślęza będzie atakować. Tak się jednak nie stało, bo inicjatywę przejął Parasol, który raz za razem gościł w okolicach pola karnego 1KS-u. Swoją przewagę goście udokumentowali drugim golem, strzelonym w 73 min. W końcowych fragmentach meczu, żółto-czerwoni z ambicją dążyli do uzyskania choćby honorowego trafienia, czego im się nie udało jednak dokonać. Za to w doliczonym czasie, goście jeszcze dwukrotnie umieścili piłkę w bramce 1KS-u.

ŚLĘZA WROCŁAW – PARASOL WROCŁAW 0:4 (0:1)