I WLJM U17 – Wysoka porażka

W meczu 5. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów młodszych U17, Ślęza Wrocław przegrała z FC Wrocław Academy II 1:6.

Tak jak mogliśmy się spodziewać, drugi zespół FCWA wzmocniony został na to starcie kilkoma zawodnikami z drużyny grającej w CLJ U17. Mimo to, Ślęza, wbrew temu co może sugerować końcowy rezultat długimi momentami toczyła wyrównany bój. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, a na początku drugiej odsłony 1KS miał swoje okazje, których niestety nie wykorzystał. Wszystko runęło jak domek z kart po trzecim golu FCWA, po którym z naszych zawodników zeszło powietrze.

Trener Daniel Drozd – Na ten moment w każdym meczu w tej lidze zderzamy się ze zdecydowanie wyższym poziomem gry w piłkę niż ten jakiego doświadczaliśmy do tej pory i trochę widzimy w jakim miejscu jeszcze jesteśmy jako całość. Z jednej strony niby dużo nie brakuje ale z drugiej każdy szczegół, który do tej pory nie miał znaczenie tutaj ma znaczenie podwójne jak nie potrójne i z tym musimy się liczyć przez całe 90 minut. Każdy mecz to nowa lekcja i nowe doświadczenie, które w pewnym momencie musi zaprocentować i przynieść efekt i wierzymy, że będzie to szybciej niż później.

FC WROCŁAW ACADEMY II – ŚLEZA WROCŁAW 6:1 (2:1)