I WLJM – Zasłużona porażka po słabym meczu

W meczu 16. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza Wrocław przegrała z Olympicem Wrocław 0:2.

To nie był dobry mecz naszej drużyny, która , nie wahajmy się tego powiedzieć, zagrała bardzo słabo. wynik 0:2, to chyba najmniejszy rozmiar kary, jaka dosięgnęła żółto-czerwonych. Dziś byli oni tylko tłem, dla dobrze grającego Olympicu.

Od pierwszych minut gospodarze, bo w takiej roli wystąpił dziś Olympic, zdominowali grę, a w 12 min. objęli prowadzenie. Stracony gol nie pobudził zawodników Ślęzy. Mimo to 1KS miał najlepszą z możliwych sytuacji do wyrównania, a był nią rzut karny w 33 min. Niestety, intencje jego wykonawcy, Błażeja Bagińskiego, doskonale wyczuł bramkarz rywali. Po przerwie w obrazie gry nic się nie zmieniło. Na boisku niepodzielnie panował Olympic, który miał sporo okazji do podwyższenia rezultatu, a wykorzystał tylko jedną. Dość powiedzieć, że nasi zawodnicy trzykrotnie wybijali piłkę z linii bramkowej. Dla nas jest to mecz o którym jak najszybciej trzeba zapomnieć, a w następnym zagrać zdecydowanie lepiej.

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:0 (1:0)

1:0 Kudelskyi 12′