I WLT U14 – Po serii zwycięstw przytrafił się remis

W wyjazdowym meczu 6. kolejki rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy U14, Ślęza Wrocław zremisowała z FC Wrocław Academy 1:1.

Trener Wojciech Czwartos – Niestety nie da się wygrać meczu jak gra się dwie różne połowy. Pierwsza stała na niskim poziomie, jeśli ktoś chciał przyjść obejrzeć ciekawy mecz to źle trafił, a na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1 po rzucie karnym. W drugiej połowie widzieliśmy zespół pobudzony, który chce nie tylko zremisować, ale wygrać mecz. Bramkę, która dała nam punkt zdobył Berezowski-Barton. Byliśmy świadomi, że nie da się wszystkiego wygrać i prędzej czy później zdarzy nam się słabszy mecz. Oby to była jednorazowa sytuacja i za tydzień wrócimy na właściwe tory.

FC WROCŁAW ACADEMY – ŚLEZA WROCŁAW 1:1 (1:0)