I WLT U15 – Coś się zacięło

W wyjazdowym meczu 5. kolejki rozgrywek I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław przegrała z Parasolem Wrocław 1:4.

Trener Krzysztof Wołkanowski – Mecze z Parasolem, szczególnie na Lotniczej do najłatwiejszych nie należą. Dzisiaj zdecydowanie ułatwiliśmy zadanie gospodarzom. Po dwóch prostych błędach naszego bramkarza przegrywamy w 17 minucie 2:0, przed końcem pierwszej połowie strzelamy bramkę kontaktowa. Na przerwę schodzimy przy wyniku 2:1, w drugiej części przeważamy ale nasza przewaga nie przełożyła się na zbyt dużo okazji bramkowych. Drużyna Parasola dobrze broni i wyprowadza w samej końcówce dwie kontry zakończone bramkami.

PARASOL WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 4:1 (2:1)