,

Współpraca Ślęzy ze SportsManago przedłużona

Dobrze funkcjonująca współpraca Akademii Ślęzy Wrocław z firmą SportsManago została przedłużona. Tym samym nasz klub wciąż może korzystać ze wszystkich funkcjonalności czołowego system zarządzania klubem sportowym. Dzięki współpracy ze SportsManago trenerzy, rodzice i zawodnicy mają wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Z systemu SportsManago od zeszłego roku korzysta zarówno Akademia Piłki Nożnej, jak i Akademia Koszykówki. Dzięki możliwościom systemu trenerzy mogą grupowo komunikować się z rodzicami, tworzyć bazy ćwiczeń oraz prowadzić dziennik zajęć online. Korzystając ze SportsManago wystarczy chwila, aby poinformować o nadchodzącym spotkaniu, zmianie w harmonogramie treningów czy o odwołanych bądź przełożonych zajęciach. Szkoleniowcy Akademii Ślęzy w ten sposób regularnie i dokładnie kontrolują sytuację w swojej grupie treningowej i lepiej nią zarządzają.

SportsManago to również ułatwienie komunikacji dla rodzica. Za pośrednictwem platformy można obserwować rozwój swojego dziecka, od frekwencji, po postępy w pracy treningowej. Rodzice mają możliwość błyskawicznie sprawdzić kalendarz zajęć, termin obozu czy nadchodzących badań kontrolnych. Wszystko z poziomu komputera czy telefonu, z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Więcej informacji na temat systemu SportsManago można uzyskać u trenerów Akademii oraz klikając w poniższy przycisk.