Zespoły młodzików ponownie nie zawiodły

Po niełatwych meczach, zwycięstwa odniosły zespoły młodzików Ślęzy II i Ślęzy III. Bardzo wysoko wygrała Ślęza V. Odbyło się też spotkanie Ślęzy VII (chłopcy) ze Ślęzą VIII (dziewczyny).

 
8. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA GRAFEN II WROCŁAW – OLYMPIC III WROCŁAW 2:0 (1:0)

1:0 Rejak (asysta Kotlarz)
2:0 Kucharczyk (Rejak)

Ślęza II – Mszyca, Ziemieńczuk, Kotlarz, Bartnicki, Czapulak, Białowąs, Miszewski, Rejak, Wypart oraz Kucharczyk

Trener Wojciech Czwartos- Był to ciężki mecz. Dużo rzeczy nam nie wychodziło, brakowało dokładności. Częściej byliśmy przy piłce, ale momentami nic z tego nie wynikało. Przeciwnicy też dochodzili do sytuacji strzeleckich, nawet w pierwszej połowie częściej, ale w bramce był dziś pewny Oliwier Mszyca. W drugiej połowie obraz gry wyglądał tak samo. Oprócz wspomnianego Mszycy na wyróżnienie zasłużyli dzisiaj też Jakub Kotlarz oraz Daniel Rejak.

 
8. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA III WROCŁAW – FORZA WROCŁAW 2:1 (1:1)

1:0 Kotwicki 3′
1:1 ? 27′
2:1 Kołeczko 51′

Ślęza III – Leszczyński, Anger, Bocheński, Bonisławski, Kasperczyk, Kołeczko, Tomaszewski, Kotwicki, Lepak oraz Kaśków, Młynarczyk.

Dobry,wyrównany mecz stoczyły zespoły Ślęzy III i Forzy. Zwycięsko z niego wyszli gospodarze i było to zwycięstwo zasłużone, bowiem żółto-czerwoni sytuacji bramkowych stworzyli więcej. Mecz znakomicie rozpoczął się dla Ślęzy, bo już w 3 min. wynik otworzył pięknym strzałem Dawid Kotwicki. Kolejne minuty to wymiana ciosów. Atakowała i strzelała Ślęza, ale to samo czyniła też Forza i to właśnie goście w 27 min. doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie sytuacji podbramkowych było zdecydowanie mniej, ale najważniejsze, że jedną z nich, wartą komplet punktów wykorzystała Ślęza, a konkretnie uczynił to Emil Kołeczko.

Zdjęcia z meczu dostępne są w galerii.

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.1)

OLYMPIC VII WROCŁAW – ŚLĘZA V WROCŁAW 0:18 (0:8)

0:1 Łukaszów 4′
0:2 Mazur9′
0:3 Łukaszów /as. Juszkiewicz 17′
0:4 Czternasty / Mazur 18′
0:5 Czternasty / Koniszewski 19′
0:6 Galiński 24′
0:7 Bondarewicz / Małek 26′
0:8 Czternasty / Małek 30′
0:9 Bondarewicz / Małek 33′
0:10 Koniszewski 35′
0:11 Małek / Bondarewicz 40′
0:12 Koniszewski / Łukaszów 41′
0:13 Małek / Koniszewski 44′
0:14 Koniszewski / Bondarewicz 45′
0:15 Koniszewski / Łukaszów 49′
0:16 Koniszewski 50′
0:17 Łukaszów / Czternasty 53′
0:18 Kasprzyk / Czternasty 60′

Ślęza V – Kasprzykowski, Such,Wyżga- Mazur,Łukaszów,Bondarewicz, Dulak, Juszkiewicz, Koniszewski- Czternasty,Huminiak, Galiński, Polański, Małek

Trener Wojciech Małek – Dziękuję drużynie za zaangażowanie w to spotkanie

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (gr.2)

ŚLĘZA VII WROCŁAW – ŚLĘZA VIII WROCŁAW (dziewczyny) 6:0 (3:0)

1:0 Mateusz Błach 2′
2:0 Alan Kierzkowski 15′
3:0 Antoni Lis 21′
4:0 Filip Szajda 43′
5:0 Jakub Hełdak 57′
6:0 Jakub Hełdak 58′

Ślęza VII – Michał Adamczyk – Alan Kierzkowski, Mateusz Błach, Wojciech Marusiak – Krzysztof Krywko, Dawid Kułaga – Hubert Langaj, Tadeusz Anichimowski, Filip Szajda. Wojciech Sołtysik, Jakub Hełdak, Antoni Lis, Marcin Zimny.
Ślęza VIII – Łoposzko, Łapajerska, Łatkowska, Szot, Batko, Kwilecka, Demska, Augustynowicz, Dembowska, Lisowska, Gorczyca, Szala, Szczepańska, Olaczek

Trener Bartosz Książkowski – Dziewczyny postawiły chłopakom dzisiaj twarde warunki i był to zdecydowanie najcięższy mecz od początku sezonu. Nasze przeciwniczki miały kilka stuprocentowych sytuacji, jednak na wysokości zadania stanął nasz nowy bramkarz Michał Adamczyk. Chłopcy momentami długo utrzymywali się przy piłce na połowie rywalek, zagrażając również strzałami z dystansu.

Trener Damian Burtowski – Zagraliśmy dziś poniżej naszych oczekiwań. Panował chaos i wiele z naszych działań było nieprzemyślanych i nieskutecznych. Każda drużyna miewa gorsze mecze i to na pewno był jeden z nich. Czas wrócić na właściwe tory.

 Zdjęcia z meczu dostępne są w galerii.