I WLM U12 – Remis z liderem

W meczu 12. kolejki I Wojewódzkiej Ligi Młodzików U12, Ślęza Wrocław zremisowała z Olympicem Wrocław 1:1.

 

Trener Marcin Szczepankiewicz – To było bardzo intensywne spotkanie, grane w niespokojnym, szarpanym tempie. Pozytywy – Świetna pierwsza połowa, po raz kolejny pokazujemy wysoką formę od pierwszego gwizdka, co udokumentowaliśmy prowadzeniem do przerwy. Kreowanie sytuacji, stworzyliśmy bardzo dużo ciekawych, składnych akcji ofensywnych.  Lekcja na przyszłość  – Skuteczność, w kluczowych momentach zabrakło nam lepszej finalizacji, albo pp prostu cierpliwości. Koncentracja w końcówce, chwila nieuwagi, niepotrzebna kara minutowa i gra w osłabieniu kosztowały nas utratę bramki. Szkoda straconego prowadzenia w końcówce, ale szanujemy ten punkt zdobyty na trudnym terenie lidera! Pokazaliśmy charakter i wiemy nad czym musimy pracować, ale to już w nowym sezonie. Brawo drużyna za walkę! 

OLYMPIC WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 1:1 (0:1)

Bramka – Gajewski (as. Daubigny)

Ślęza – Rogowski, Matysiak, Gąsiorek, Wasiak, Filipiak, Skoczylas, Jankowski, Bąba, Kunicki oraz Wiśniewski, Andrzejewski, Wasicki, Daubigny, Marszałek, Zając, Kubera, Stefaniuk, Gajewski