III OLM – Trafili w dziesiątkę
W meczu 14. kolejki III Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z Zenitem Międzybórz 10:0. Swój mecz przegrała za to Ślęza IV.
14. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików
ŚLĘZA II WROCŁAW – ZENIT MIĘDZYBÓRZ 10:0 (6:0)
Bramki – Kułakowski 3, Kalinowski 2, Krzywania, Szczawiński, Towarnicki, Aulich, Musiałowski
Ślęza II – Cezary Krzywania, Adam Towarnicki, Piotr Musiałowski, Hubert Jelenik, Szymon Antczak, Marcel Naskręt, Filip Kalinowski, Mateusz Aulich, Tomasz Kułakowski oraz Kacper Szczawiński, Antoni Woźniakowski, Karol Wiśniewski
Trener Aleksy Awencki – Trener Aleksy Awencki – Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Od początku byliśmy zespołem wyraźnie lepszym, a chłopcy pokazali duże zaangażowanie i koncentrację zarówno w ataku, jak i w bronieniu. Cieszy wysoka skuteczność oraz zachowanie dyscypliny przez całe spotkanie. Gratulacje dla całego zespołu!
13. kolejka IV Okręgowej Ligi Młodzików
PRESTIGE WROCŁAW – ŚLĘZA III WROCŁAW 3:1 (2:0)
Bramka – Kretek
Ślęza III – Pupin, August, Jakubek, Kogutiuk, Kretek, Malczewski, Stachowiak, Tkachenko, Wieliczko, Krasiuk, Małczyński, Tkaczyk, Wolski
Czekamy na relację trenera.



