Młodziczki U12 zagrały towarzysko ze Śląskiem
W niedzielę rozegrany został mecz sparingowy pomiędzy zespołami dziewczyn U12, Ślęzy i Śląska Wrocław.
Trener Paulina Zygadlik – Dziewczęta z Ślęzy U12 i WKS-u Śląska stworzyły świetne widowisko W minioną niedzielę drużyna dziewcząt U12 rozegrała swój ostatni mecz w tym sezonie. Zwieńczeniem udanych miesięcy treningów było towarzyskie starcie z ekipą WKS Śląsk Wrocław. Mimo upalnej pogody, zawodniczki obu stron stworzyły widowisko pełne pasji i sportowych emocji. Na boisku dominowały dynamiczne akcje, determinacja i świetna organizacja gry. Efektem tej ofensywnej postawy było wiele pięknych bramek, które wywoływały głośny aplauz zebranych kibiców. Wielkie brawa dla całego zespołu!
Ślęza – J.Miś, H.Biegańska, K.Ośmiałowska, P.Trybuś, T.Kowalczyk, Z.Mateusiak, M.Królikowska, M.Tużnik, K.Pietrzyk, N.Nawrot



