Drużyna 2015 z oddziału „Terenowa” zagrała w turnieju
Zespół Ślęzy Wrocław 2015 (oddział Terenowa), rywalizował w turnieju „Wojskowy Cup”.
Trener Wojciech Małek – W niedziele w turnieju „Wojskowy Cup” dla rocznika 2015, wzięła drużyna Orlika „Terenowa”. Zawody były prowadzone w systemie 9×9 . Jestem w miarę zadowolony z drużyny, znam dobrze chłopców i wiem na co nas stać w tym roczniku. Turniej pokazał, jak zróżnicowana jest w grupie doświadczenie boiskowe. Uważam, że pierwszy mecz mimo porażki był naszym najlepszym. W późniejszym etapie zawodów duży wpływ miał terminarz, krótka ławka i piekielna pogoda. Mimo wszystko uważam turniej za pozytywne doświadczenie.
Ślęza – Kondrasiuk, Sujak, Lipiński, Filipkiewicz, Bąk, Dziedzic, Królikiewicz, Filipek, Dziundzio, Krasicki, testowany, Borkowski .


