CLJ U17 – Super otwarcie sezonu

W rozegranym w Opolu meczu 1. kolejki rozgrywek Centralnej Ligi Juniorek U17, Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Unią 3:1.

Trener Gustaw Sadowski – Pierwszy mecz i od razu na właściwych obrotach. Nasz zespół utrzymywał się przy piłce, konstruował akcje i zmusił przeciwnika do gry długimi podaniami. Dziewczyny pokazały dziś jasno że od pierwszej minuty będą narzucać swój styl przeciwnikowi, co przyniosło 3 bramki i kilka naprawdę dogodnych sytuacji. Brawa dla całego zespołu a już od poniedziałku zaczynamy ciężką pracę by w następnym meczu również od pierwszej do ostatniej minuty dominować.

UNIA OPOLE – ŚLĘZA WROCŁAW 1:3 (0:2)

0:1 Lewicka (as.Janik) 22′
0:2 Dobies (Szewczyk) 39′
0:3 Kruk (Lewicka) 46′