Dobry mecz żaków

W sparingowym meczu drużyna żaków Ślęzy Wrocław wygrała z Olympicem Wrocław 12:8

Trener Patryk Kiełbasa – W sobotę przy ul. Terenowej we Wrocławiu Ślęza 2010 rozegrała sparing z reprezentacją Olympic Wrocław 2010. Mecz był podzielony na trzy 15-minutowe tercje. Młodzi zawodnicy zagrali systemem 7×7 który jest cały czas dla nich nowy. W pierwszych piętnastu minutach mecz był bardzo wyrównany, jedna jak i druga drużyna stwarzała sobie sytuację do zdobycia bramki. Następna część meczu to duża przewaga Ślęzy która potrafili udokumentować zdobytymi bramkami, byliśmy zespołem lepiej zorganizowanym, dobrze grającym w piłkę na połowie przeciwnika gdzie raz jednym raz drugim skrzydłem zawodnicy rozgrywali ciekawe akcje. Trzecia kwarta to z kolei przewaga Olympicu, u nas zaczęło być chaotycznie, popełniamy wiele niewymuszonych błędów po których tracimy bramki. Ogólnie jestem zadowolony z chłopców, nasza gra w nowym ustawieniu wygląda coraz lepiej, a grając z takimi rywalami na pewno szybciej się tego nauczymy.

Skład: Mateusz Kaśków, Mateusz Błach, Kamil Kasperczyk, Tadek Ciepliński, Kacper Szpleter, Emil Kołeczko, Robert Sokołowski, Dawid Kułaga, Dawid Nowojski, Kacper Gilewski