OLJM – Doskonała inauguracja sezonu juniorów młodszych

W meczu 1. kolejki rozgrywek Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych Ślęza Wrocław wygrała z WKS-em Śląskiem Wrocław 2:0.

Trener Grzegorz Dorobek – Mecz od początku toczony był w dobrym tempie. Śląsk starał się budować swoje akcje od własnej bramki, my natomiast szukaliśmy swoich szans w wysokiej obronie. W 25 min przytomne zachowanie Opatowskiego w polu karnym i przewinienie, które na bramkę zamienia Flarski. W 35 min błąd w wyprowadzeniu piłki przez przeciwnika i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie myli się Opatowski. Do przerwy obie drużyny zmarnowały jeszcze po sytuacji sam na sam z bramkarzem. Po przerwie kontrolowaliśmy spotkanie rozbijając kolejne ataki Śląska. Cieszy zwłaszcza 0 z tyłu, co było efektem dobrej gry w defensywie całego zespołu i braku błędów indywidualnych, które dotychczas były naszą bolączką.

WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 0:2 (0:2)

0:1 Flarski (karny) 25′
0:2 Opatowski 35′

Ślęza – Lisowski, Stożek, Ćwiek, Nieszczesny, Mleczak, Marut, Grudziński, Kubiak, Flarski (70’Pielucha), Opatowski (41’Wesołowski), Pawlak.