Hokejowy remis drugiej drużyny trampkarzy

W sparingowym meczu trampkarzy, Ślęza II Wrocław zremisowała z WKS-em Śląskiem Wrocław 6:6.

Trener Wojciech Małek – Dzisiaj zespół podzielony na dwie drużyny, które grały w 20-sto minutowych kwartach, dzięki czemu każdy z zawodników mógł wykazać się w tym spotkaniu. Bardzo pożyteczny sparing z drużyną, która na co dzień zbiera doświadczenie w lidze wojewódzkiej. Pierwsza drużyna nie mogła poradzić sobie z wysokim i agresywnym pressingiem przeciwnika. Nasi obrońcy popełniali błędy i to wykorzystywali przeciwnicy. Drugi zespół zagrał inaczej, to my pressowaliśmy wysoko przeciwnika, co skutkował strzeleniem 5. goli, a Kasprzykowski kończy zawody z czystym kontem. Na pochwałę na pewno zasłużył Kasprzak, który co raz lepiej rozumie się z drużyną.

WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 6:6 (2:2)