II WLJM – W Legnicy lepsi byli gospodarze

W rozegranym w Legnicy meczu 2. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław przegrała z miejscową Miedzią II 2:6.

MIEDŹ II LEGNICA – ŚLĘZA II WROCŁAW 6:2 (4:0)

Bramki – Pabich, Zarzycki

Ślęza II – Kubocki, Augun (61’Opolski), Bagiński (46’Kamiński), Brodko, Galiński (46’Kobus), Lemirski, Mielcarek (46’Pabich), Nowak (60’Warchlewski), Tyczka, Witczak, Zarzycki (75’Cichosz)

O końcowym wyniku zadecydowało praktycznie 11 minut (pomiędzy 22 min. a 33 min.) W tym krótkim okresie legniczanie strzelili aż 4 gole. Małą nadzieję na odwrócenie losów meczu dały dwie strzelone bramki przez Pabicha w 65 i 67 minucie. To jednak nie wrocławianie strzelili kolejne gole, a dwukrotnie w końcowych fragmentach spotkania, uczynili to gospodarze.

Trener Daniel Drozd – Mimo chęci i zaangażowania to był zbyt wysoki poziom dla nas na ten moment pod względem jakości indywidualnej i organizacji oraz tempa gry. Był moment na otworzenie przez nas wyniku, potem nadzieja na dogonienie ale przeciwnik był zdecydowanie lepszy i nie ma co szukać innych wymówek na ten moment.