II WLJM – Wyjazdowy punkt na starcie rozgrywek

W rozegranym w Ząbkowicach Śl. meczu 1. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław zremisowała z miejscowym Orłem 1:1.

Trener Daniel Drozd – Z jednej strony jest niedosyt, zwłaszcza po pierwszej połowie gdzie prowadziliśmy grę prawie cały czas na połowie przeciwnika i mamy słupek oraz 2x poprzeczkę, a na przerwę schodzimy przegrywając. Z drugiej strony myślę, że ten punkt też trzeba docenić bo wchodząc w starszą kategorię wiekową na pewno będzie to dla chłopaków wymagający sezon i będzie trzeba nie jeden raz (tak jak dzisiaj) zostawić dużo zdrowia na boisku, żeby punktować.

ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. – ŚLĘZA II WROCŁAW 1:1