II WLJM – Zaczęli fatalnie, a skończyli doskonale

W meczu 17. kolejki rozgrywek II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław wygrała z Olympicem II Wrocław 3:2.

Trener Łukasz Anklewicz – Mecz rozpoczyna się dla nas fatalnie i po błędzie naszego obrońcy tracimy bramkę w 1 minucie. Początek meczu dla przeciwników, którzy dokładają bramkę na 2:0, przed przerwą zdobywamy bramkę i schodzimy do szatni z wynikiem 1:2. Druga połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu w której zdobywamy 2 bramki i finalnie zasłużenie wygrywamy.  Wielkie brawa dla całego zespołu za podniesienie się z wyniku 0:2 i wygranie meczu co było pokazaniem oprócz umiejętności, siły charakteru.

ŚLĘZA II WROCŁAW – OLYMPIC II WROCŁAW 3:2 (1:2)