LMJ U19 – Ślęza po raz drugi wygrała z MKS-em Gogolin

W rozegranym w Gogolinie meczu 8. kolejki rozgrywek Ligi Makroregionalnej Juniorów U19, Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym MKS-em 4:1.

Trener Tomasz Woźnicki – Nasz zespół robił dzisiaj bardzo dużo, żeby bramkarz gospodarzy został bohaterem spotkania i drużyna z Gogolina przynajmniej zremisowała. Nie wykorzystujemy kilku bardzo dobrych sytuacji do strzelania bramki, do tego nie strzelony rzut karny (Heresh) i gra w 10. od 53 minuty (druga żółta kartka dla Słowińskiego) sprawiła, że w meczu, który powinien być spokojnie rozstrzygnięty na naszą korzyść emocje były niemal do ostatnich minut.

MKS GOGOLIN – ŚLĘZA WROCŁAW 1:4 (1:1)