III OLJM – Łatwe zwycięstwo Ślęzy II

W meczu 10. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych, Ślęza II Wrocław wygrała z UKS Academy Kiełczów 4:0.

Oglądając ten mecz trudno nie było się zastanowić nad tym, dlaczego Ślęza II przegrała pierwsze spotkanie z tym rywalem. Dziś bowiem różnica poziomów dzielących obie drużyny była aż nadto widoczna, a że goście wyjechali z Wrocławia z bagażem tylko czterech straconych goli, mogą zawdzięczać nieskuteczności żółto-czerwonych.

Wynik otwarty został bardzo szybko, bo już w 2 min. po podaniu Maksymiliana Cupaka, piłkę w bramce umieścił Marcin Lubczyński. Kolejne minuty to kolejne akcje wrocławian, które jednak pożądanego skutku w postaci goli nie przynosiły. Zmieniło się to w 35 min. gdy Jakub Krawczyk mocnym uderzeniem podwyższył rezultat. w drugiej połowie wciąż oglądaliśmy pokaz nieskuteczności Ślęzy, której piłkarze marnowali takie j okazje jak choćby sam na sam z bramkarzem. Na gole potwierdzające dominacje 1KS-u musieliśmy poczekać do końcowych fragmentów spotkania. W 80 min. pięknym strzałem popisał się Fabian Marczak, a końcowy rezultat, w 90 min. ustalił Lubczyński.

ŚLĘZA II WROCŁAW – UKS KIEŁCZÓW ACADEMY 4:0 (2:0)

1:0 Lubczyński 2′
2:0 Krawczyk 35′
3:0 Marczak 80′
4:0 Lubczyński 90′

Ślęza II – Grygorcewicz, Szulc (71’Błaszczyński), Szmajdziński, Kamiński (77’Tokarski), Sowiński, Łęcki, Krawczyk (55’Mazur), Rafalski (51’Marczak), Cupak, Lubczyński, J.Sikora (65’Wajda)