III OLM – Grali do końca, wygrali mecz

W rozegranym w Oławie meczu 7. kolejki III Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z Moto-Jelczem Oława 4:2.

Trener Gustaw Sadowski – Dzisiejszy mecz przyniósł nam wiele emocji. Pierwsza połowa to bardzo niska obrona na swojej połowie przeciwników z Oławy, natomiast my utrzymujemy się przy piłce lecz stwarzamy sobie nie wiele sytuacji. Przeciwnik zdobywa bramkę po rzucie rożnym. Druga połowa to ciągła pogoń naszego zespołu i gdy po 2 bramce straconej z rożnego wydawało się że górą będą dziś gospodarze, nasi chłopcy pokazali że walczą do końca i po trzech naprawdę kombinacyjnych akcjach wygrywamy dziś 4:2. Brawa również dla przeciwnika za zaangażowanie i walkę do końca.

MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA II WROCŁAW 2:4 (1:0)

24 min- ? 24′
40 min- Berezowski-Barton (as.Zahajko) 40′
48 min- ? 48′
55 min- Małek (Kotlarz) 55′
57 min- Berezowski-Barton (Czyczerski) 57′
59min- Berezowski-Barton (Wiśniowski) 59′

Ślęza II – Mszyca, Czyczerski, Kotlarz, Zimoch, Sot, Molczyk, Kubik, Zahajko, Berezowski-Barton, Małek, Lewandowski, Wiśniowski.