III OLM – Wygrali po raz pierwszy

W meczu 4. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z Iskrą Pasikurowice 3:1

Po trzech z rzędu porażkach, doczekaliśmy się pierwszego zwycięstwa drugiej drużyny młodzików Ślęzy. Nie przyszło ono łatwo, bo Iskra mocno się postawiła żółto-czerwonym. Ślęza znakomicie weszła w ten mecz, prowadząc już 2:0 po 12. minutach po golach Tristana Kłodnickiego i Kosmy Słowińskiego. W kolejnych minutach przewagę uzyskali goście i w26 min. złapali kontakt. W tym, że nie strzelili więcej bramek, jest sporą zasługą świetnie spisującego się w bramce Marcela Bisa.

W drugiej połowie gra stała się mniej płynna, a obie drużyny miały swoje lepsze i gorsze okresy. W tej części meczu zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, ale za to przedniej urody, gdy Kłodnicki po będzie bramkarza, znakomicie przymierzył z dystansu.

ŚLĘZA II WROCŁAW – ISKRA PASIKUROWICE 3:1 (2:1)

1:0 Kłodnicki 5′
2:0 Słowiński 12′