III OLT – Inauguracyjne zwycięstwo po emocjonującej końcówce

W meczu 1. kolejki rozgrywek III Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław wygrała z WKS-em Śląskiem Wrocław 3:2

Spotkanie trampkarzy, toczone było równolegle z meczem seniorów, Ślęzy z Ruchem, stąd piszący ten tekst mógł obejrzeć tylko jego końcówkę. Była ona niezwykle emocjonująca, a co najważniejsze, przyniosła ona zwycięstwo naszej drużynie.

Trener Maciej Dębiczak – Bardzo źle weszliśmy w dzisiejszy mecz, bo chyba po 5 minutach przegrywaliśmy 1 : 0 a zespół Śląska nie pozwalał nam kreować sytuacji i zdecydowanie zdominował środek pola. Wyglądaliśmy tak jak byśmy, nie chcieli przeszkadzać zawodnikom Śląska. Na szczęście ten okres minął i zdołaliśmy stworzyć sobie sytuację bramkowe i zdobyć jednego gola. Niestety po strzelonej bramce, znów inicjatywę i chęć zdobycia bramek  wykazywał Śląsk, co udało mu się na początku drugiej połowy. Na szczęście druga połowa wyglądała dużo lepiej, i to my mieliśmy inicjatywę i tworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych, dzięki czemu udało nam się zdobyć jeszcze dwie bramki. Gratuluję chłopcom, bo widać było, że chcą wygrać ten mecz, a co do gry do wiemy że mamy wiele do poprawy.

WKS ŚLĄSK WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:3 (1:1)