Liga kadetek – Ślęza ponownie wyraźnie lepsza od MOS-u.

W meczu 9. kolejki rozgrywek ligi kadetek (grupa A), Ślęza Wrocław wygrała z MKS MOS Betardem Wrocław 71:39.

Choć w troszkę mniejszą różnicą punktową, to jednak w drugim meczu Ślęzy z MOS-em nasza drużyna wygrała bardzo wysoko. Drużyna gości postawiła się w pierwszych dwóch kwartach, podczas których spotkanie było w miarę wyrównane, a Ślęza do przerwy prowadziła różnicą tylko 4 pkt (26:22). Co w przerwie dziewczynom powiedzieli trenerzy ? Tego nie wiemy, ale musiały te słowa podziałać, bowiem w trzeciej, a zwłaszcza ostatniej odsłonie, dominacja żółto-czerwonych była już wyraźna.

ŚLĘZA WROCŁAW – MKS MOS BETARD WROCŁAW 71:39 (17:13, 9:9, 20:12, 25:5)

Ślęza – Suwała 24 (4), Gryszko 11, Falkowska 9, Mora 5 (1), Surowiec 5 (1), Zyzańska 5 (1), Murat 5, Gliga 3, Kaciuba 2, Wołowiec 2, Graboń, Prędka.