Miłe złego początki w sparingu Ślęzy U16

Przygotowujący się do nowo powstałych rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych U16, zespół Ślęzy Wrocław, w sparingowym meczu przegrał z Moto-Jelczem Oława 1:6.

Trener Łukasz Anklewicz – Im dalej w las, tym gorzej… Bardzo dobrze rozpoczęliśmy sparingowe starcie z drużyną z Oławy, co zaowocowało zdobyciem bramki i kontrolowaniem boiskowych wydarzeń przez pierwsze 30 min. W 30 min po naszym błędzie w wyprowadzeniu piłki, tracimy bramkę i nasza gra kompletnie się sypie, na przerwę schodzimy z wynikiem 1:2. Druga połowa to dominacja drużyny z Oławy, której wynikiem jest zdobycie kolejnych 4 bramek. Była to dla nas lekcja, że mecz nie trwa 30 min, a 90 i przez cały ten czas, trzeba grać z takim samym poziomem zaangażowania i koncentracji

MOTO-JELCZ OŁAWA – ŚLĘZA WROCŁAW U16 6:1 (2:1)

Bramka dla Ślęzy: Towarnicki

Ślęza: Komicz ,Hepko, Mielcarek, Olczyk, Kinasz, Galiński, Kulewicz, Majewski, Lenzu, Nytka, Towarnicki, Szwesta