Niezbyt udana sobota młodzików

Ta sobota nie była zbyt udana dla zespołów młodzików Ślęzy Wrocław, bowiem z czterech dziś grających, wygrał tylko jeden.

7. kolejka II Wojewódzkiej Ligi Młodzików

OLYMPIC II WROCŁAW – ŚLĘZA WROCŁAW 2:1 (2:1)

bramka – Ciszek

Ślęza – Bukowski, Jędruch, Stępniewski, Wieczorek, Baczul, Raputa, Zemlyak, Ciszek, Dudzik, Świat, Grzywaczewski, Musiałkiewicz, Wawrzyniak.

Trener Kacper Gawlak – W sobotę na polach marsowych rozegraliśmy mecz z Olympic Wrocław. Rozpoczęliśmy bardzo dobrzy i w pierwszych minutach stwarzamy sobie kilka sytuacji, jednak żadnej nie potrafimy umieścić w bramce. W późniejszym etapie to Olympic doszedł do głosu i przejął kontrolę nad spotkaniem, co skutkowało stratą bramki przez nas. Bramka trochę nas pobudziła i staraliśmy się odrobić stratę. Udało nam się to poprzez indywidualny rajd Szymona Ciszka, który zdołał umieścić piłkę w bramce. Niestety już 2 minuty później było 1:2. Takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie nasza gra zdecydowanie się poprawiła, dążyliśmy do wyrównania. W 60 minucie byliśmy najbliżej wyrównania. W sytuacji 2×1 z obrońcą Tomek Raputa podaje do nadbiegającego Adriana, który znalazł się w sytuacji 1na1 z bramkarzem i niestety ale uderzył nad bramką.
Szkoda niewykorzystanych sytuacji, bo uważam że był to mecz na remis. Jednak cieszę się z postawy swoich zawodników, którzy do samego końca starali się to spotkanie wygrać. Pracujemy dalej.

8. kolejka III Okręgowej Ligi Młodzików

ŚLĘZA II WROCŁAW – WKS ŚLĄSK II WROCŁAW 1:2 (0:2)

0:1 Ostapenko 4′
0:2 Tympalski 19′
1:2 Dereń 32′

Ślęza II – Mszyca, Czyczerski, Kotlarz, Graczyk, Małek, Miszewski, Berezowski-Barton, Dereń, Sot oraz Molczyk, Słaba.

Tym razem nasza drużyna rocznika 2009, przegrała z zespołem Śląska II (rocznik 2008). O porażce zadecydowała słaba pierwsza połowa Ślęzy, w której nasz zespól nie oddał ani jednego strzału. Goście za to raz za razem stwarzali sobie okazje strzeleckie i gdyby nie Oliwier Mszyca w bramce, prowadziliby wyżej. Po zmianie stron Ślęza zagrała zdecydowanie lepiej. Tuż po wznowieniu gry kontaktowego gola zdobył Alex Dereń. Niestety, mimo kliku dobrych okazji, nie udało się doprowadzić do remisu.

7. kolejka VI Okręgowej Ligi Młodzików

SOKÓŁ MARCINKOWICE – ŚLĘZA IV WROCŁAW 4:2 (0:2)

bramki – Koniszewski (as. Wiśniowski), Kubik (as. Drobysz)

Ślęza IV – Wawrzyniak Cezary, Dziatłowski Jan, Borodycz Tymoteusz , Nosewicz Marcel , Kwiatkowski Piotr, Drobysz Borys, Kubik Ziemowit (c), Wiśniowski Szymon, Koniszewski Jakub oraz Czternasty Michał i Nega Marcel

Trener Kacper Zbroiński – W kolejnym meczu VI okręgowej lidze młodzika ponosimy porażkę. Chłopcy zagrali dwie zupełnie różne połowy, pierwszą prawie idealną, drugą pozostawiającą wiele do życzenia co bezlitośnie wykorzystali zawodnicy gospodarzy. Gratulujemy świetnej drugiej części spotkania oraz wyniku, sami koncentrując się na dalszej pracy na treningach.

6. kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa 1)

ŚLĘZA V WROCŁAW – KS II BROCHÓW 5:1 (1:1)

0:1 ?
1:1  Juszkiewicz 21′
2:1 Łukaszów  (Kornalewicz)  34′
3:1 Kornalewicz (Mazur) 54′
4:1 Bondarewicz (Mazur) 57′
5:1 Kornalewicz (Adamczyk) 60′

Ślęza – Krzykwa, Bajka, Adamczyk , Such , Bondarewicz, Kornalewicz, Mazur, Łukaszów , Galiński . Kasprzykowski, Waloch , Huminiak , Godlewski, Juszkiewicz, Baciulewicz.

Trener Wojciech Małek – Kolejne spotkanie o dwóch obliczach . W pierwszej połowie mieliśmy problem z przedostaniem się w pole karne przeciwnika ze względu na niski grę całego ich zespołu . Przyjezdni skupili się na blokowaniu dostępy do swojej bramki i próbach „wystrzelenia piłki” do przodu . Jeden z takich za grań skończył się golem na przyjezdnych . Drugą połowę zawodnicy zagrali o wiele lepiej . Receptą na obronę przeciwników były strzały z dalszej odległości . Ta sztuka udała się trzykrotnie naszej drużynie (Jurek, Kuba Ł, Fabian). Dwie kolejne bramki do główki Fabiana i Oli . Dziękuje drużynie za walkę .

6. Kolejka VII Okręgowej Ligi Młodzików (grupa II)

ŚLĘZA VI WROCŁAW – FORZA II WROCŁAW

Mecz nie doszedł do skutku. Dzień wcześniej Forza poinformowała, że z powodu choroby w zespole, nie będzie wstanie przybyć na to spotkanie.