,

Oddaj krew – przyjaciel klubu potrzebuje naszej pomocy!

1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław apeluje o oddawanie krwi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 we Wrocławiu. Wspieramy w ten sposób naszego Przyjaciela.

Pomocy w postaci daru krwi potrzebuje wiele osób, brakuje jej coraz bardziej z dnia na dzień. Ze względu na pandemię koronawirusa nie uczęszczamy tak licznie do stacji krwiodawstwa aby wesprzeć potrzebujących. Jedną z osób potrzebującą pomocy jest wielki Przyjaciel Ślęzy Wrocław, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Zawsze był gotowy, aby pomóc Ślęzie, nawet gdy klub znajdował się w kłopotach i ważyły się losy jego przetrwania. Niezależnie od trudności, z jakimi zmagał się klub, wyciągał do nas pomocną dłoń i od lat możemy na Niego liczyć w każdej chwili. Teraz, gdy to on ma problemy, musimy odwdzięczyć się za wszystkie momenty, w których okazał nam On wsparcie.

Dlatego też apelujemy o oddawanie krwi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 we Wrocławiu.

Nasz apel kierujemy zwłaszcza do osób o grupie krwi ARh+, ale bardzo potrzebna jest także krew pozostałych grup. Jeżeli zdecydują się Państwo na wsparcie naszego Przyjaciela, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku, abyśmy mogli przekazać Państwu informacje, dla kogo konkretnie skierować ten bezcenny dar.
Aby skontaktować się z nami, można kliknąć w poniższy przycisk, a następnie kliknąć „Wyślij wiadomość”.

Każdy gest, łącznie z podaniem dalej ten informacji, ma znaczenie i za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni.