OLM VIII (grupa 2) – 10 goli Ślęzy II

W meczu 3. kolejki rozgrywek VIII Okręgowej Ligi Młodzików, Ślęza II Wrocław wygrała z Polonią II Wrocław 10:0.

Tylko początek tego meczu mógł sugerować, że będzie miało ono wyrównany przebieg. W 1 min. to gospodarze przeprowadzili akcję, po której do interwencji zmuszony został Maksymilian Warchulski. Z biegiem czasu inicjatywę przejęli żółto-czerwoni, którzy z minuty na minutę uzyskiwali coraz większą przewagę. Worek z bramkami otworzył Radosław Sokołowski, a potem już poszło z górki. Nasi piłkarze grali fajną, przyjemnie się oglądającą piłkę, raz za razem tworząc podbramkowe sytuacje. Pięć z nich zamienili na gole do przerwy, a drugie tyle po zmianie stron.

POLONIA II WROCŁAW – ŚLĘZA II WROCŁAW 0:10 (0:5)

0:1 Sokołowski (as. Paszkowski) 6′
0:2 Paszkowski (Furmanek) 9′
0:3 Sokołowski 24′
0:4 Piskorz (Sokołowski) 25′
0:5 Piskorz (Paszkowski) 30′
0:6 Paszkowski (Furmanek) 33′
0:7 Sokołowski (Paszkowski) 40′