OLT II – Remis trampkarzy

W meczu 1. kolejki rozgrywek II Okręgowej Ligi Trampkarzy, Ślęza Wrocław zremisowała z AS Kiełczów 2:2

Trener Daniel Drozd – Pierwsza połowa meczu to była znaczna przewaga zespołu z Kiełczowa, popełnialiśmy proste błędy w obronie przez co przeciwnicy mieli kilka okazji bramkowych, w których sami im pomogliśmy co przełożyło się na prowadzenie Kiełczowa dwoma bramkami do przerwy. W drugiej połowie sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Zaczęliśmy grać zdecydowanie i wysoko w obronie co przekładało się na sytuacje dla nas. Pierwszą wykorzystał ładnym uderzeniem Krawczyk, a niedługo później Szoma dał nam remis po przelobowaniu bramkarza. Do końca meczu mimo jeszcze kilku sytuacji wynik już nie uległ zmianie. Z przebiegu meczu remis jest jak najbardziej zasłużony.

ŚLĘZA WROCŁAW – AS KIEŁCZÓW 2:2

0:1 Karolewski 13′
0:2 Gonkiewicz 22′
1:2 Krawczyk 52′